aboutus

HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD

HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Żeglarstwo
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: >2 Million
Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

   

Hangzhou Sailing Display Co. Ltd. z siedzibą w mieście Hangzhou to profesjonalna produkcja oferująca cenne deski, produkty wystawowe, karty promocyjne i inne urządzenia pomocnicze dla sieci supermarketów, centrów handlowych i ekskluzywnych sklepów. Nasz główny produkt obejmuje szeroki asortyment. Zawiera rekwizyty POP, plastikowe klipsy POP, tagi, etykiety cenowe, cenniki desek owocowych i warzywnych oraz akcesoria do zawieszania POP. Poza tym, wszelkie rodzaje produktów akrylowych, sitodruki, które są szeroko dekorowane w sklepach domowych i szerokich są zaletami.

Nasza własna fabryka składa się z działu sprzętu, działu form wtryskowych, działu montażu, działu produkcji jedwabiu-ekranu i działu obróbki akrylu. Każdy dział popiera gwarancję towaru pierwszej klasy. Wykrawarka, wiertarka NC, kombajn do blach, maszyna do mieszania, wiertarka i inne urządzenia spawalnicze zapewniają niezawodne warunki dla jakości. W tym samym czasie doświadczony personel stał się podstawą naszej produkcji. Dzięki silnemu zespołowi na jeden cel troszczymy się o wspólny rozwój firmy i pracowników.

Ponieważ nasza firma została założona, otrzymaliśmy zaufanie i wsparcie ze strony klientów, ponieważ produkt ma dobrą jakość, różne zakresy i względną atrakcyjną cenę. W duchu "jakości najpierw, najpierw klienta", będziemy kontynuować dostarczanie lepszych produktów i usług dla naszych klientów i przyjaciół.

-02-
Historia

Założona przez wiele lat, jesteśmy pracownią badawczą, rozwojową, produkcyjną i sprzedażową Posiadacza Znaku .

Posiadamy zaawansowany sprzęt, wysokiej jakości możliwości produkcyjne i wysoko wykwalifikowane zespoły zarządzające. Zapewniamy produkty wysokiej jakości i najlepsze usługi dla klientów w kraju i za granicą. Wyróżniamy się dużym uznaniem i cieszymy się zaufaniem wielu klientów dzięki naszym bardzo konkurencyjnym cenom i niezawodnej jakości.

-03-
Usługa

Nasz główny produkt obejmuje rekwizyty POP, plastikowe klipsy POP, metki, etykiety cenowe, cenniki desek owocowych i warzywnych oraz akcesoria do zawieszania POP. Poza tym, wszelkie rodzaje produktów akrylowych, sitodruki, które są szeroko dekorowane w sklepach domowych i szerokich są zaletami.

-04-
Nasz zespół

Hangzhou Sailing Display Co. Ltd. składa się z działu sprzętu, działu form wtryskowych, działu montażu, działu produkcji jedwabiu-ekranu i działu obróbki akrylu. Każdy dział popiera gwarancję towaru pierwszej klasy. Wykrawarka, wiertarka NC, kombajn do blach, maszyna do mieszania, wiertarka i inne urządzenia spawalnicze zapewniają niezawodne warunki dla jakości. W tym samym czasie doświadczony personel stał się podstawą naszej produkcji. Dzięki silnemu zespołowi na jeden cel troszczymy się o wspólny rozwój firmy i pracowników.

Szczegóły kontaktu